Köpek Irklarını Tanıyormuyuz
27 Şubat 2017

Eve yeni bir evcil hayvan almak istiyorsanız muhtemelen belirli ırkların karakterlerine yakın ilgi gösteriyorsunuz. İster birbirinize sokulacağınız bir yavru köpek isteyin isterse koşularda ve yürüyüşlerle size eşlik edecek bir köpek, köpeklerin kişilik özellikleri büyük ölçüde yedi ana cins sınıfından hangisine girdiğiyle tanımlanır. Hangi köpek kişiliği tipini istediğinizi biliyorsanız, araştırmanızı hangi ırkın size ve/veya ailenize en çok uyduğu konusunda yapın. Yerel barınağınız mükemmel köpeği bulmak için büyük bir şanstır. Burada hem safkan hem de kırma ırk köpekler bulunabilir.

Kedilerin Sahiplerini 10 Komik Uyandırma Yolu
27 Şubat 2017

Bir kediyi hayatınıza misafir ettiğiniz zaman, bu sevimli yaratıkların evinize nasıl bir yaşama sevinci getireceğini asla bilemezsiniz. Yaptıkları komik şeylerle sonsuza kadar eğleneceksiniz, ama çok zeki olduklarını da aklınızda tutun- ne istediklerini ve bunu nasıl elde edeceklerini kesinlikle bilirler. Bu durum kediler evcil hayvan sahiplerini uyandırdıklarında özellikle geçerlidir.

Diğer şeylerin bir yana, sizi yatağınızdan çıkarmaya gelince hiçbir şey onu durduramaz. İster gece geç saatte olsun isterse sabahın erinde, uykunuzu bölmek için bu on komik yoldan birini veya daha fazlasını kullanabilir.

Kedi ve Köpeklerin Evdeki Eşyaları Çiğnemesi Nasıl Önlenebilir?
27 Şubat 2017

Eve yeni gelen yavrularda bu tarz problemler daha sık yaşanır.Eve bu tip bir canlı gelmeden önce tedbir almak daha doğrudur.Tecrübesiz kedi-köpek sahipleri ile bu bilgiler paylaşılmalıdır.Bu şekilde istenmeyen kazaların önüne geçilir.

  Evde yalnız kalan bu küçük canlılar kabloları oyun amaçlı patileri ile oradan oraya sürüklerken arkalarından ses çıkararak gelmesi,kabloyu bıraktıkları halde hareket etmesi onları eğlendirmektedir.Ayrıca büyüyen dişlerine de hoş gelmektedir...

  Bunların önüne geçmek için dikkatlerini başka eğlencelere ve kemirebilecekleri eşyalarına yönlendirmek,onlarla oynamak fayda sağlar. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.