Beğendiysen Paylaş:

Royal Canin Oral Care Yetişkin Kuru Kedi Maması 1.5 Kg

Royal Canin
%25indirim
149,50 TL 112,13 TL Havale Fiyatı : 109,32 TL
Benzer Ürünler
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Yetişkin kediler için diş bakımı sağlayan kuru mama ORAL Care 
  1 ile 7 yaş arasındaki yetişkin kediler-Tartar ve diş plaklarına yatkınlık için özel olarak formüle edilmiş kuru kedi maması.
  TARTAR KONTROLÜ*-%59
  PLAK TEMİZLEYİCİ ETKİ
  AKTİF DENTAL AJANLAR
  28 Günde
  Kanıtlanmış Etkinlik
  TARTAR KONTROLÜ
  Optimal ağız hijyeni için çift etki
  Mamanın benzersiz şekli ve dokusu, diş fırçalama etkisini yaratarak plak oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki aktif bileşenler, tükürük içinde bulunan kalsiyumu yakalar ve kalsiyumun diş üzerinde tartar formunda birikmesini engellemeye yardımcı olur.
  Sonuç:Tartar oluşumunda % 59 azalma (en hassas diş üzerinde inceleme yapılarak, aktif bileşenleri içermeyen kontrol maması ile karşılaştırıldı-Royal Canin Araştırması, 2005. 28 günlük ‘ORAL SENSITIVE 30 kullanımı sonucu kanıtlanmış etkinlik).
  İÇİNDEKİLER
  Bileşim: Kurutulmuş kümes hayvanı eti, pirinç, mısır, bitkisel lifler, hayvansal yağlar, mısır glüteni, bitkisel protein izolatı*, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, balık yağı, frukto-oligo-sakkaritler, soya yağı, psilyum kabuk ve tohumları.
  Katkı Maddeleri (kg başına): Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 23500 IU, D3 Vitamini 700 IU, E1 (demir) 36 mg, E2 (iyot) 3 mg, E4 (bakır) 7 mg, E5 (manganez) 46 mg, E6 (çinko) 139 mg, E8 (selenyum) 0,06 mg. Teknolojik Katkı Maddeleri: Pentasodyum trifosfat 2 gr. Koruyucular ve antioksidanlar.
  *L.I.P.: Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.
  BESLEME REHBERİ 
  Taze içme suyunun her zaman hazır bulunduğundan emin olun.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.