Beğendiysen Paylaş:

Meradog Mini Lamb & Rice Kuzu ve Pirinçli 4 Kg

460,00 TL Havale Fiyatı : 448,50 TL
Benzer Ürünler
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Mera Mini Lamb and Rice

  Kuru gıda saf duyarlı Mini kuzu ve pirinç hassas küçük köpekler için özellikle uygundur. Hayvansal protein ve sindirilebilir pirincin tek kaynağı olan sindirilebilir kuzu ile, tarifimizin gluten içeren bileşenleri kullanması gerekir. Yüksek oranda sindirilebilir tarif Sınırlı Bileşen Diyeti (LID) ilkesine göre oluşturulur ve formülü hassas köpekler için gerekli bileşenlere odaklanır. Bu, gıda intoleransı ve alerji riskini en aza indirir.

  Bütünsel beslenme konseptinin bir parçası olarak, saf hassas Mini kuzu ve pirinç kuru gıdaları ıslak yiyecekler ve atıştırmalıklar ile tamamlanmaktadır. Tüm saf hassas aralık, farklı lezzetler sağlar, böylece köpeğiniz çeşitli diyetlerin tadını çıkarabilir. Yaşa veya özel ihtiyaçlara bağlı olarak, taze et ve yüksek proteinli yiyecekler olarak da mevcuttur.

  Kompozisyon

  pirinç (% 47.5), kuzu proteini (% 21, kurutulmuş), kuzu yağı, pirinç proteini, bezelye proteini, pancar küspesi (kurutulmuş), karaciğer hidrolizatı, bira mayası (kurutulmuş), keten tohumu, ayçiçek yağı, lignoselüloz, somon yağı, potasyum klorür, pentasodyum fosfat (% 0.35), sodyum klorür, hindiba inulin (% 0.1).

  Analitik bileşenler

  protein% 23.5, yağ içeriği% 13, ham elyaf% 2.5, ham kül% 8.2, kalsiyum% 1.7, fosfor% 1.15, sodyum% 0.4.

  Kg başına katkı maddesi

  Beslenme katkı maddeleri: A Vitamini 12.000IE, D3 Vitamini 1.500IE, E Vitamini 400mg, C Vitamini 300mg, bakır (bakır- (II)-sülfat, pentahidrat olarak) 12.5mg, çinko (çinko sülfat, monohidrat olarak) 100g, çinko (as glisin-çinko şelat hidrat (katı)) 60mg, demir (demir- (II) -sülfat, monohidrat olarak) 250mg, manganez (manganez- (II) -sülfat, monohidrat olarak) 35mg, iyot (kalsiyum iyodür, susuz olarak) 2.3 mg, selenyum (sodyum selenit olarak) 0.35mg. Teknolojik katkı maddeleri: antioksidanlar.

  Saf hassasiyet için besleme önerisi

  MERA saf hassas köpek maması genellikle kuru beslenir. Köpeğinizin sürekli olarak temiz su olduğundan emin olun. Önerilen ayrıntılar günlük sadece yaklaşık değerlerdir ve dış etkenlere ve köpeğin yerinden edilmelerine uyacak şekilde uyarlanmalıdır.

  Öneririz

  Bahsedilen besleme önerisi, köpeğinizin dengeli, gereksinim odaklı beslenmesi için sadece bir kılavuzdur. Bu bilgiler en son bilimsel bilgilere göre hesaplandı, ancak köpeğinizin bireysel ihtiyaçlarına uyarlanmalıdır. Çünkü tek bir sayı, cins, yaş ve köpeğin büyüklüğü, hareket seviyesi, çevresel etkiler (hava, yaz, kış) vb. Gibi tüm bireysel farklılıkları ve koşulları kapsayamaz.

  Depolama

  Lütfen ürünlerimizin kalitesinin tüm raf ömrü boyunca korunmasını sağlamak için tüm MERA ürünlerini serin ve kuru bir yerde saklayın.

   

  Ağırlık (kg gr/gün
  1 kg 30
  2 kg 50
  3 kg 65
  4 kg 80
  5 kg 95
  6 kg 105
  8 kg 130
  10 kg 155


  Ağırlık(Kg)
  :
  4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.