Beğendiysen Paylaş:

Meradog Fresh Meat Herring & Potato Ringa ve Patatesli Köpek Maması 4 Kg

490,00 TL Havale Fiyatı : 477,75 TL
Benzer Ürünler
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • MERA Fresh Meat Herring and Potato

  Kuru gıda saf hassas taze et ringa balığı ve patates hassas köpekler için özellikle uygundur. Hayvansal protein ve sindirilebilir patateslerin tek kaynağı olarak sindirilebilir ringa balığı ile, tarifimizin gluten içeren bileşenleri kullanması gerekiyor. Yüksek oranda sindirilebilir tarif Sınırlı Bileşen Diyeti (LID) ilkesine göre oluşturulur ve formülü hassas köpekler için gerekli bileşenlere odaklanır. Bu, gıda intoleransı ve alerji riskini en aza indirir.

  Bütünsel beslenme kavramının bir parçası olarak, saf hassas taze et ringa balığı ve patates kuru gıdaları ıslak yiyecekler ve atıştırmalıklar ile tamamlanmaktadır. Tüm saf hassas aralık, farklı lezzetler sağlar, böylece köpeğiniz çeşitli diyetlerin tadını çıkarabilir. Yaşa veya özel ihtiyaçlara bağlı olarak, taze et ve yüksek proteinli yiyecekler olarak da mevcuttur.

  Kompozisyon

  ringa balığı (% 25, ​​taze), patates gevreği (% 24.5), ringa balığı unu (% 19.5), patates nişastası (% 12), pancar küspesi (kurutulmuş), karaciğer hidrolizatı, somon yağı, keten tohumu, lignoselüloz, bira mayası (kurutulmuş) , ayçiçek yağı, monokalsiyum fosfat, kalsiyum karbonat, hindiba inulin (% 0.1).

  Analitik bileşenler

  protein% 24, yağ içeriği% 13.5, ham elyaf% 2.5, ham kül% 7.2, kalsiyum% 1.25, fosfor% 0.85, sodyum% 0.6.

  Kg başına katkı maddesi

  Beslenme katkı maddeleri: A Vitamini 12.000IE, D3 Vitamini 1.500IE, E Vitamini 300mg, C Vitamini 200mg, bakır (bakır- (II)-sülfat, pentahidrat olarak) 12.5mg, çinko (çinko sülfat, monohidrat olarak) 100g, çinko (as glisin-çinko şelat hidrat (katı)) 60mg, demir (demir- (II) -sülfat, monohidrat olarak) 250mg, manganez (manganez- (II) -sülfat, monohidrat olarak) 35mg, iyot (kalsiyum iyodür, susuz olarak) 2.5 mg, selenyum (sodyum selenit olarak) 2.10mg .. Teknolojik katkı maddeleri: antioksidanlar.

  Saf hassasiyet için besleme önerisi

  MERA saf hassas köpek maması genellikle kuru beslenir. Köpeğinizin sürekli olarak temiz su olduğundan emin olun. Önerilen ayrıntılar günlük sadece yaklaşık değerlerdir ve dış etkenlere ve köpeğin yerinden edilmelerine uyacak şekilde uyarlanmalıdır.

  Öneririz

  Bahsedilen besleme önerisi, köpeğinizin dengeli, gereksinim odaklı beslenmesi için sadece bir kılavuzdur. Bu bilgiler en son bilimsel bilgilere göre hesaplandı, ancak köpeğinizin bireysel ihtiyaçlarına uyarlanmalıdır. Çünkü tek bir sayı, cins, yaş ve köpeğin büyüklüğü, hareket seviyesi, çevresel etkiler (hava, yaz, kış) vb.

  Depolama

  Lütfen ürünlerimizin kalitesinin tüm raf ömrü boyunca korunmasını sağlamak için tüm MERA ürünlerini serin ve kuru bir yerde saklayın.

   

  Ağırlık (kg) gr/day
  10  155
  15  205
  20  255
  30  345
  40  430
  50  505
  60  580
  70  650
  Ağırlık(Kg)
  :
  4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.