Beğendiysen Paylaş:

Hills Mature Adult 7+ Small&Mini Chicken Mini Irk Tavuklu Yaşlı Köpek Maması 1.5 Kg

Hills Science Plan
%5indirim
369,00 TL 350,55 TL Havale Fiyatı : 341,79 TL
Benzer Ürünler
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Science Plan™ Canine Manure Adult 7+ Small & Miniature güçlü bağışıklık sistemini, hayati organların ve ağız sağlığını desteklemek adına formüle edilmiştir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan, doğal içerikler, ilave mineral ve vitamin katkılıdır. 
  Temel Faydalar
  Evcil hayvanlarınızın yaşamını dönüştüren, etkisi klinik olarak kanıtlanmış mama.Science Plan™ Canine Manure Adult 7+ Small & Miniature güçlü bağışıklık sistemini, hayati organların ve ağız sağlığını desteklemek adına formüle edilmiştir. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan, doğal içerikler, ilave mineral ve vitamin katkılıdır. Uzun bir yaşam için bağışıklık sistemini destekleyen, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan katkısı.Hayati organların sağlığını korumaya yardımcı olan kontrollü mineral seviyesine sahip eşsiz formül.Ağız sağlığını destekleyen, antioksidan ile formüle edilmiş gevrek mama tanecikleri .Yağsız kas kütlesi ve hareketliliği destekleyen L-karnitin ve yüksek kaliteli protein katkısı. 
  Besleme Rehberi
  Mama miktarının, ideal vücut ağırlığını koruyacak şekilde ayarlama yöntemi.
  GÜNLÜK BESLEME MİKTARLARI 
  Bu aralıklar yalnız bir başlangıç noktasıdır çünkü evcil hayvanların ihtiyaçları değişiklik gösterir.Verilecek miktarı ideal vücut ağırlığına göre ayarlayınız.Bu mamayı ilk kez kullanıyorsanız, evcil hayvanın yeni maması ile eski mamasını karıştırarak veriniz. 7 günlük periyotta eski mama miktarını azaltırken, yeni mamanın miktarını arttırarak kademeli geçiş yapınız.
  İçerik
  Yüksek kaliteli protein ve özenle hazırlanmış malzemeler.Kurutulmuş tavuk ve hindi eti (tavuk eti 20%; toplam kanatlı 30%), mısır, kahverengi pirinç, pirinç, buğday, arpa, hayvansal yağ, kurutulmuş pancar küspesi, keten tohumu, bitkisel yağ, mineraller, domates püresi, ıspanak tozu, narenciye küspesi, üzüm püresi, L-karnitin, vitaminler, taurin, iz elementler ve beta karaton. Tokoferoller ve sitrik asit ile doğal olarak
  korunmaktadır. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.