Beğendiysen Paylaş:

Drinkwell Avalon Seramik Kedi Köpek Su Pınarı 2 Lt

Drinkwell
%5indirim
1.550,00 TL 1.472,50 TL Havale Fiyatı : 1.435,69 TL
Benzer Ürünler
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Drinkwell® Avalon Seramik Su Pınarı en son teknolojiye göre dizayn edilmiş ve geliştirilmiş bir modeldir. Her parçasıyla yeniden tasarlanmış bu model de Drinkwell® Klasik gibi patenti alınmış , suyun sürekli akarsu şeklinde aktığı Su Pınarı sistemi kullanılır ki bu da dostlarımızı daha fazla su içmeye teşvik ederek sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmelerini sağlar.
  Drinkwell Avalon Seramik Su Pınarı 2 Litre taze filtrelenmiş suyu sürekli sirküle eder. Seramik dizayn hem kolay temizlenmesi açısından hem de şık görüntüsü  açısından memnun kalacağınız bir üründür. Hem yukarıdan hem de aşağıdan içme kolaylığı sağlar, her iki taraftan şelale gibi suyun akıtarak suyun taze ve bol oksijenli kalmasını  ve bu da evcil hayvanınızın daha fazla su içmesini sağlar. Avalon Su Pınarı evcil hayvanınızın suyunu sürekli dolaştırarak filtreleme yapar ve buda suyun normal bir su kabına göre daha temiz ve taze kalmasını sağlar.
  Önemli Özellikleri :
  - Seramik dizayn daha hijyen, kolay temizlenebilir ve evinizde daha şık bir görüntüye sahiptir.
  - İkili şelale sistemiyle suyunu  akıtarak suyun taze ve bol oksijenli kalmasını  ve bu da evcil hayvanınızın daha fazla su içmesini sağlar.
  - Evcil hayvanınıza hem yukarıdan hem de aşağıdan içme kolaylığı sağlar.
  - Düşük voltajlı su altında kalabilen motoru hem sessiz çalışır hem de güvenlidir.
  - Seramik, 2 Litre su kapasitesi, lütfen sadece ev içinde kullanınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.