Beğendiysen Paylaş:

Bozita Feline Tetra Tavuklu Ciğerli Kedi Konservesi 370 Gr

Bozita
14,00 TL Havale Fiyatı : 13,65 TL
Benzer Ürünler
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bozita Tavuk ve Ciğer Parça Etli Konserve Kedi Maması;
  Bozita Chicken Liver Chunks in Jelly Cat Food ;
  - Her parçada % 93 oranında et bulunmaktadır.
  - Bozita Feline Tetra mamaları MacroGard içermektedir. MacroGard, maya özlü doğal bir B-Glukan olup, akyuvarları harakete geçiren ve böylece kedinizin bağışıklık sistemini güçlendiren bir besin maddesidir.
  - Tetra Recart Çevre Dostu ve yüksek kalitede bir pakettir. Tetra recart'ın kullanımı ve muhafaza edilmesi kolaydır. Paket kolayca açılıp yeniden kilitlenebilir, bu sayede ürünün dolapta saklanırken taze kalması sağlanır.
  ·SAĞLIKLI : Bozita kedinizin seçkin hammaddelerin besleyici özelliğinden, tam olarak faydalanabilmesi için, İsveç kökenli tamamen doğal hammaddeler kullanmaktadır. Tamamen sağlıklıdır. Taze et dengeli bir vitamin ve mineral içeriği sunarak mamayı doğal yollardan daha lezzetli ve kolay sindirilebilir hale getirir.
  ·PARLAK TÜYLER : Bozita sağlıklı bir deri ve parlak tüyler için temel oluşturan çinko ve B vitamini içermektedir. Mama taneciklerinin şekli, en beğenilen lezzeti vermek ve ağız hijyenini korumak üzere geliştirilmiştir. Bozita ürünleri kedinizin sağlıklı kalması için ihtiyacı olan tüm besinleri, vitaminleri ve mineralleri içermektedir.
  ·YÜKSEK KALİTE STANDARDI : Bozita Üretim tesislerinde salmonella barındırmamayı ve büyüme destekleyici hormon veya antibiyotik kullanılmamasını garanti etmektedir. Dünya hayvan sağlığı örgütü (OIE) tarafından BSE (bilinen adıyla Deli Dana Hastalığı) içermediği belirlenmiş on ülkeden biridir. Kaliteli ürün ve çevre standartları AB tarafından onaylanmıştır.
  ·LEZZET GARANTİSİ : Bozita sentetik lezzet arttırıcılar yerine doğal hammaddeler kullanarak daha sağlıklı bir lezzeti garanti etmektedir. Yapay tatlandırıcı, renklendirici ve koruyucu içermez.
  ·BENZERSİZ FORMÜL : Bozita tüm mamalarında özel işlenmiş tahıllar (SPC), selenyum ve MacroGard gibi formülasyonlar kullanarak, mamanın lezzetini garanti etmekte ve evcil hayvan sağlığını korumaktadır.
  ·YAŞAMSAL EVRELER : Bozita ürünleri kedilerin hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları tüm besin maddelerini içerecek şekilde onların doğasına uygun ve özgün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmektedir. Böylece kedinizi, bağışıklık sistemini ve genel sağlığını destekleyen, benzersiz fonksiyonları olan, özenle seçilmiş içeriğe sahip bir mama ile beslemiş olacaksınız.
  İÇERİK BİLGİLERİ:
  Tavuk, domuz, kalsiyum karbonat, maya (% 10 tavuk karaciğer öbek içinde) (β-1,3% 0,01 / 1.6-glukan).
  KATKI MADDELERİ:
  A vitamini 2000IU, D3 vitamini 200IU, E vitamini 12 mg, taurin 700mg, bakır 2 mg (bakır (II) sülfat, pentahidrat), manganez 1.8mg (manganez II ve III oksit), çinko 14mg (çinko sülfat monohidrat), iyot 0.1 mg (kalsiyum iyodat, monohidrat). Mineral demir oksit ve titanyum dioksit şeklinde renklendirici içerir. Kedi ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri içerir. Kg başına Teknik katkılar: Cassia sakız 1180mg.
  GARANTİ ANALİZ DEĞERLERİ:
  Protein% 8.5, yağ içeriği% 4.5, % 0.5 lif, mineraller (ham kül) % 2.3 (kalsiyum 0.35%, fosfor% 0,3, magnezyum% 0.02), nem% 83.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.