Beğendiysen Paylaş:

Bozita-Feline Sensitive Hair & Skin Tavuk Ve Somonlu Kedi Mamas 2 Kg

Bozita
130,00 TL Havale Fiyatı : 126,75 TL
Benzer Ürünler
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bozita Hair Skin İsveç Tavuk ve İskandinav Somonlu Yetişkin Kedi Maması;
  Bozita Hair&Skin Adult Cat Food ;
  - Bozita Feline Sensitive Hair & Skin yetişkin ve büyümekte olan kediler için tam ve dengeli bir mamadır.
  - Bu mama özellikle uzun tüylü, hassas bir cilt - tüy yapısına sahip kediler için uygundur.
  - İskandinav somonu Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri açısından optimal bir oran sunmaktadır.
  - Yumurta, biotin (Vitamin B7) ve çinko karışımı kedinin derisi ve tüyleri için sağlam koşulları oluşturan temellerdir.
  - Selüloz lifleri optimal lif bileşimini sunmakta, tüy yumağı oluşumu riskini azaltmakta, böbrekler ve idrar yolu üzerinde hafif etkiye sahip olan minerallerin özenle seçilmiş ve dengeli bir karışımını garanti etmektedir.
  - Ayrıca kedinizin bağışıklık sistemini güçlendiren doğal bir ß-glukan olan MacroGard içermektedir.
  ·SAĞLIKLI : Bozita kedinizin seçkin hammaddelerin besleyici özelliğinden, tam olarak faydalanabilmesi için, İsveç kökenli tamamen doğal hammaddeler kullanmaktadır. Tamamen sağlıklıdır. Taze et dengeli bir vitamin ve mineral içeriği sunarak mamayı doğal yollardan daha lezzetli ve kolay sindirilebilir hale getirir.
  ·PARLAK TÜYLER : Bozita sağlıklı bir deri ve parlak tüyler için temel oluşturan çinko ve B vitamini içermektedir. Mama taneciklerinin şekli, en beğenilen lezzeti vermek ve ağız hijyenini korumak üzere geliştirilmiştir. Bozita ürünleri kedinizin sağlıklı kalması için ihtiyacı olan tüm besinleri, vitaminleri ve mineralleri içermektedir.
  ·YÜKSEK KALİTE STANDARDI : Bozita Üretim tesislerinde salmonella barındırmamayı ve büyüme destekleyici hormon veya antibiyotik kullanılmamasını garanti etmektedir. Dünya hayvan sağlığı örgütü (OIE) tarafından BSE (bilinen adıyla Deli Dana Hastalığı) içermediği belirlenmiş on ülkeden biridir. Kaliteli ürün ve çevre standartları AB tarafından onaylanmıştır.
  ·LEZZET GARANTİSİ : Bozita sentetik lezzet arttırıcılar yerine doğal hammaddeler kullanarak daha sağlıklı bir lezzeti garanti etmektedir. Yapay tatlandırıcı,renklendirici ve koruyucu içermez.
  ·BENZERSİZ FORMÜL : Bozita tüm mamalarında özel işlenmiş tahıllar (SPC), selenyum ve MacroGard gibi formülasyonlar kullanarak, mamanın lezzetini garanti etmekte ve evcil hayvan sağlığını korumaktadır.
  ·YAŞAMSAL EVRELER : Bozita ürünleri kedilerin hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları tüm besin maddelerini içerecek şekilde onların doğasına uygun ve özgün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmektedir. Böylece kedinizi, bağışıklık sistemini ve genel sağlığını destekleyen, benzersiz fonksiyonları olan, özenle seçilmiş içeriğe sahip bir mama ile beslemiş olacaksınız.
  İÇERİK BİLGİLERİ:
  Kurutulmuş tavuk eti, buğday unu, mısır, somon (İskandinav, %10), kemik yağı, pirinç, hayvansal protein unu, hidrolize tavuk eti, lignoselüloz, mısır gluteni, kurutulmuş kutup balığı, kurutulmuş yumurta, maya (ß1,3/1,6-glukan %0,06), dikalsiyum fosfat, kuru- tulmuş pancar küspesi, potasyum klorür.
  KATKI MADDELERİ:
  Vitamin A 12000 IU, vitamin D3 1 200 IU, vitamin E 70 mg [all-rac-o(-tokoferil asetat)], taurin 1000 mg, DL-metiyonin 2000 mg, bakır 12mg (bakır-(II)-sülfat, pentahidrat), manganez 8 mg (manganez-II -III oksit), çinko 84 mg (çinko sülfat, mono hidrat), iyodin 0.6 mg (kalsiyum iyodat, mono hidrat), selenyum 0.3 mg (sodyum selenit), vitamin B1 36 mg (tiamin mono nitrat), vitamin B2 12 mg (ribof- lavin), vitamin B6 7.2 mg (piridoksin hidroklorid), vitamin B12 0.04 mg (siyanokobalamin), pantotenik asit 17 mg (kalsiyum pantotenat), folin 2.4 mg (folinik asit), niyasin 72 mg (niko- tinamid/nikotinik asit), biotin 0.2 mg (d-biotin). AB onaylı antioksidanlarla korunmuş yüksek enerjili içerik maddeleri.
  GARANTİ ANALİZ DEĞERLERİ:
  Protein %30, yağ içeriği %15, lif %3.7, ham karbonat (mineraller) %7.2 (kalsiyum %1.1, fosfor %0.9, magnezyum %0.09), nem %10.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.